حشرات شیروانی

شناسایی حشرات اتاق شیروانی

حشرات و آفات رایج اتاق زیر شیروانی شاید در خیلی از خانه ها اتاق زیر شیروانی وجود نداشته باشد ولی مکان های مشابه میتوانند درگیر آفات مختلف گردند

صداهای عجیبی از اتاق زیر شیروانی شما می آید؟ ممکن است آفاتی در حال خاراندن و خراشیدن باشد! اگرچه اتاق زیر شیروانی ممکن است صرفاً یک فضای ذخیره‌سازی برای شما باشد، اما اغلب می‌تواند خانه‌ای دلپذیر برای حیوانات مزاحم مانند جوندگان، خفاش‌ها و راکون‌ها، عنکبوتیان و حشرات باشد.

شناسایی حشرات و آفات اتاق زیر شیروانی

موش های خانگی در اتاق زیر شیروانی

موش های خانگی که ترجیح می دهند در مناطق تاریک و منزوی زندگی کنند، اغلب به اتاق زیر شیروانی حمله می کنند. لوازم بسته بندی و سایر اقلام ذخیره سازی؛ مصالح ساختمانی لانه کاملی را برای این جوندگان فراهم می کند. به علاوه، رفتن تا اتاق زیر شیروانی برای موش های خانگی مشکلی ندارد زیرا آنها کوهنوردان عالی هستند و می توانند به راحتی بالا بروند.

موش های پشت بام در اتاق زیر شیروانی

همانطور که از نام آنها پیداست، موش های پشت بام ترجیح می دهند در قسمت های بالای ساختمان ها مانند اتاق زیر شیروانی زندگی کنند. موش‌های پشت بام که به دلیل توانایی فوق‌العاده‌شان در بالا رفتن شناخته می‌شوند، می‌توانند به راحتی از درختان مجاور یا تیر چراغ برق برای رسیدن به سطوح بالای ساختمان‌ها استفاده کنند. آنها می توانند از نقاط دسترسی به کوچکی یک چهارم عبور کنند و می توانند با دنبال کردن لوله ها یا جویدن موادی مانند چوب، نمای آلومینیومی و دیوار خشک وارد خانه شوند.

مگس های خوشه ای

مگس های خوشه ای نام رایج خود را از عادت آنها به تشکیل خوشه های فشرده معمولاً در فضای خالی دیوارها و اتاق زیر شیروانی گرفته اند. آنها به طور گسترده در ایالات متحده یافت و توزیع می شوند. این حشرات اتاق زیر شیروانی می توانند برای صاحبان خانه در پاییز، زمستان یا بهار آزاردهنده باشند - پاییز زمانی که برای خواب زمستانی وارد خانه می شوند و دوباره در بهار زمانی که می خواهند ساختمان را ترک کنند.

سنجاب ها در اتاق زیر شیروانی

برخی از انواع سنجاب های درختی علیرغم نامشان، به اتاق زیر شیروانی راه پیدا می کنند. به عنوان مثال، سنجاب‌های خاکستری در طول تابستان در حفره‌های درختان لانه می‌سازند، اما زمانی که دما کاهش می‌یابد به ساختارها حمله می‌کنند. اتاق زیر شیروانی و عایق آن پناهگاه مناسبی برای زمستان گذرانی سنجاب های درختی است. متأسفانه، دسترسی به این مهاجمان پشمالو را نیز چالش برانگیزتر می کند، که می تواند منجر به تعمیرات پرهزینه شود.

چرا آفات و حشرات به اتاق زیر شیروانی جذب می شوند؟

عدم فعالیت در این قسمت از خانه که معمولاً به‌عنوان انباری استفاده می‌شود و نه به‌عنوان محل تجمع خانواده، اتاق زیر شیروانی را به پناهگاهی عالی برای آفات و جوندگان تبدیل می‌کند. اتاق زیر شیروانی خانه ای امن برای مهاجمان خارجی فراهم می کند. متجاوزان کوچک مانند موش های خانگی و موش های پشت بام می توانند از مواد بسته بندی مانند جعبه های مقوایی و کاغذ پ برای ساختن لانه استفاده کنند. علاوه بر این، به هم ریختگی کلی اتاق های زیر شیروانی، مخفیگاه های بی شمار و دست نخورده ای را برای آفات فراهم می کند که از دید انسان نیز دور هستند. مگس های خوشه ای در داخل خانه حرکت می کنند، اغلب به اتاق زیر شیروانی، زمانی که روزها کوتاه شده و هوا سرد می شود میروند. آنها از اتاق زیر شیروانی به عنوان یک سایت زمستان گذرانی استفاده می کنند.

شناسایی و مبارزه با حشرات رایج خانگی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رایج ترین اشکالات خانگی، روی چراغ ها کلیک کنید.