طعمه گذاری و سمپاشی انواع سوسک

در مرحله اول ارسال کارشناس به مجموعه شما و بازدید از محل به منظور تعیین میزان آلودگی محیط انتخاب روش مناسب ( طعمه گذاری – سمپاشی – IPM و ...) محیط مورد نظر برای کنترل و مقابله با آلودگی تغیین تعداد مراحل مورد نیاز برای رفع آلودگی و برآورد هزینه صورت میگیرد.

با مطالعه گزارش کارشناس از محیط بازدید شده، پیش نویس قرارداد تنظیم شده و برای نماینده کارفرما ارسال میگردد و با انتخاب مدت قرارداد توسط کارفرما (قرارداد یکساله/قرارداد شش ماهه/تک مرحله ای)،قرارداد نهایی برای ایشان ارسال میگردد و ما کارمون رو شروع میکنیم.

لازم به ذکر است که طعمه هایی که توسط شرکت مورد استفاده قرار میگیره دارای گرید غذایی بوده و هیچ آسیبی به محیط زیست و انسان وارد نمیکنه. ما برای امکنه غذایی و منازل از این روش safe استفاده میکنیم که نیازی به تخلیه مکان و جابجایی لوازم نداره.

این طعمه به دلیل دارا بودن pheromon به شدت جاذب حشرات مورد نظر ( انواع سوسک – آلمانی، آمریکایی، نوار قهوه ای و ... ) بوده و حشره بلافاصله بعد از مصرف در عرض مدت کوتاهی بعد از استفاده از این طعمه ها حالت گیجی پیدا کرده و معمولا خود را به جاهای تاریک میرساند تا احساس امنیت داشته باشد؛ در نتیجه شما فقط شاهد کاهش میزان آلودگی خواهید بود و لاشه حشرات را بندرت مشاهده خواهید کرد.

مشاوره بهداشتی و اعلام موارد بهسازی محیط برای به حداقل رساندن آلودگی محیط جزو وظایف شرکت محسوب میشه که با همکاری کارفرما در این رابطه و انجام موارد بهسازی، آلودگی محیط رو به صفر میرسونیم.

همچنین برای از بین بردن جوندگان به طرق مختلف(با توجه به تشخیص کارشناس) ، طعمه گذاری،تله گذاری،انواع چسب و... به شیوه اصولی و کاملا علمی صورت میگیره

توصیه ما به دوستانمون اینه که لطفا بدون مشورت با کارشناس بهداشت و افراد متخصص این حوزه از هیچگونه سم و موادی برای از بین بردن آلودگی محیطتون بکار نگیرید چون استعمال این مواد به شیوه غیراصولی فقط منجربه مقاوم شدن حشرات محیط خواهد بود.

در خبرنامه ما عضو شوید